Дек06

Кожній родині свій унікальний дім

Сама природа підказує де варто ставити будинок та яким він має бути за планом! Беручи до уваги такі чинники як унікальність земельної ділянки, з її рельєфом, та енергетичними силовими сітками, що на ній знаходяться, рози вітрів, місцезнаходження сторін світу, зручності під’їзду до ділянки та власників майбутнього будинку, складу родини, їх побажань щодо кількості кімнат, матеріалів з яких буде зведений будинок, кожна оселя має бути унікальна, як родина, що в ній житиме.

Аби дім вийшов затишним, гармонійним, теплим, щоб сили в ньому поновлювались, а хвороби відступали, треба уважно віднестись до проекту будівництва, в першу чергу дослідити та накреслити план силових енергетичних ліній, підземні води, карсти можливі інші гепатогенні зони*, врахувати всі негативні чинники, як їх найкраще можна уникнути, чи оминути, правильно розташувати будинок, виявити місця сили на ділянці, влаштувати на них зони відпочинку, в плануванні розмістити спальні місця, їдальню, кабінети таким чином, щоб при розташуванні меблів не потрапити на перетин гепатогенних ліній, щоб люди жили в любові та ставали щасливішими і здоровішими!

*Від грецького: гео-земля, патос- страждання, генезис –походження. Геопатогенні зони (ГПЗ) –це ділянки на поверхні Землі, довгочасне перебування в зоні діі якої призводить до розладу здоров’я і тяжким хронічним хворобам. В місцях ГПЗ людина швидше стомлюється, знижується рівень працездатності, псується настрій.